Меню Закрити
Спеціальність 122 «Комп’ютерні науки»

Кафедра готує фахівців з проектування, розробки, впровадження та супроводу інформаційних управляючих систем та технологій на підприємствах різних форм власності за спеціальністю 122 «Комп'ютерні науки».

Про нас

ПІДГОТОВКА ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

У процесі навчання студенти стають професіоналами у галузі експлуатації таких інформаційних систем як: системи планування та управління ресурсами підприємств – CRM, ERP, BPM, системи автоматизованого проектування, Web-орієнтовані корпоративні та інформаційно-пошукові системи.

Застосування цим навичкам можна знайти в будь-якій сфері діяльності: у фінансах, будівництві, архітектурі торгівлі, промисловості, приватному бізнесі.

МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ

У рамках спеціальності передбачається вивчення таких дисциплін, як сучасні мови програмування, програмування в Інтернет, розробка і застосування інформаційних систем, розподілені бази даних і знань, інженерія знань, системи автоматизованого проектування (AutoCAD, ArchiCAD, AllPlan, Robobat та ін.), розробка та оптимізація будівельних кошторисів, автоматизовані системи управління фінансами, автоматизовані системи фінансової звітності та аудиту, управління інвестиційно-будівельними проектами.

122 «Комп'ютерні науки»
Для вступу на основі повної загальної середньої освіти необхідні сертифікати ЗНО з трьох предметів:
  1. Українська мова
  2. Математика
  3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія (один предмет на вибір)
Замість результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови можуть використовуватися результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.
Для вступу на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня - фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня - молодшого бакалавра необхідні сертифікати ЗНО з двох предметів:
  1. Українська мова
  2. При вступі на фіксовані конкурсні пропозиції - сертифікат ЗНО з математики; при вступі на небюджетні конкурсні пропозиції - сертифікат ЗНО з предмету на вибір вступника.
122. Комп'ютерні науки | computer sciences

Потенціал

Наші випускники працюють у провідних європейських і вітчизняних компаніях серед яких: «GlobalLogic», «Computer-Logic Group», «Devart», «Wargaming», «WamiSoftware», «Art3style», «WinKAS».

Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних технологій запрошує Вас до вступу!