Меню Закрити

Шановні абітурієнти!

Кафедра «Комп’ютерних наук та інформаційних технологій» здійснює підготовку фахівців за  спеціальностями:

Якщо Ви бажаєте стати професіоналом з інформаційних технологій, універсальним економістом, фінансистом, програмістом або аналітиком – ЗАПРОШУЄМО ДО НАС НА НАВЧАННЯ!

За більш детальною інформацією

щодо спеціальності «Комп’ютерні науки» завітайте сюди >>>>>,

щодо спеціальності «Інформаційні системи та технології» завітайте сюди >>>>>,

Навчальний процес побудовано на принципах особистісно-орієнтованого підходу в освіті: заняття проводяться в невеликих навчальних групах, що дозволяє індивідуалізувати роботу зі студентами та сприяє глибшому засвоєнню матеріалу.

Кафедра розташована в центрі міста поблизу основних транспортних розв’язок та рекреаційної зони – саду імені Тараса Шевченка.

Усі бажаючі студенти отримують місця в гуртожитку, де створені належні умови для проживання, навчання, відпочинку та занять спортом.
Для забезпечення постійного керівництва навчально-виховним процесом у кожну групу призначається куратор з числа викладачів кафедри, який допомагає адаптуватися до студентського життя та вирішувати усі питання, пов’язані з навчанням в університеті.

Навчальні заняття проводяться у власних спеціалізованих комп’ютерних класах та лабораторіях, які оснащені комп’ютерами, комплексами мультимедійної апаратури.

Усі робочі місця в комп’ютерних класах під’єднано до мережі Internet.
Одним з головних пріоритетів кафедри є розвиток програм співробітництва з провідними компаніями-розробниками програмного забезпечення та вдосконалення практичної підготовки студентів. Завдяки співпраці кафедри з компаніями студенти мають змогу відвідувати тренінги та проходити тестування з метою подальшого працевлаштування.

Студенти мають змогу поєднувати навчальну й трудову діяльність завдяки створенню індивідуальних графіків навчального процесу.

Студенти проходять практику в вітчизняних і зарубіжних ІТ-компаніях, на підприємствах, в установах, організаціях та органах управління соціально-культурної сфери, які потребують фахівців з інформаційних технологій.

На кафедрі забезпечено диференційований підхід до підготовки ІТ-фахівців з урахуванням предметних галузей їхньої майбутньої професійної діяльності. Студенти отримають ґрунтовні теоретичні та практичні знання з низки базових та вибіркових дисциплін, а саме:

  • об’єктно-орієнтоване програмування;
  • бази даних;
  • комп’ютерні мережі;
  • web-програмування та web-дизайн;
  • технології розробки програмних засобів та багато іншого.

В університеті багато уваги приділяється організації дозвілля молоді. На формування національної свідомості, високого естетичного смаку направлена діяльність студентського клубу. Студенти університету за власним бажанням можуть залучатися до підготовки й проведення різноманітних масових заходів: концертів, конкурсів, вікторин, квестів.

Студенти мають змогу займатися спортом, відвідувати спортивні секції.

До уваги абітурієнтів!

ОПРИЛЮДНЕНО ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ХНУБА НА 2021 РІК!

Більш детальну інформацію щодо Правил прийому ХНУБА 2021 році можна переглянути на сайті ХНУБА.