Меню Закрити

Кафедра готує фахівців з проектування, розробки, впровадження та супроводу інформаційних управляючих систем та технологій на підприємствах різних форм власності за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки».

ПІДГОТОВКА ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

У процесі навчання студенти стають професіоналами у галузі експлуатації таких інформаційних систем як: системи планування та управління ресурсами підприємств – CRM, ERP, BPM, системи автоматизованого проектування, Web-орієнтовані корпоративні та інформаційно-пошукові системи.

Застосування цим навичкам можна знайти в будь-якій сфері діяльності: у фінансах, будівництві, архітектурі торгівлі, промисловості, приватному бізнесі.

 

МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ

 

У рамках спеціальності передбачається вивчення таких дисциплін, як сучасні мови програмування, програмування в Інтернет, розробка і застосування інформаційних систем, розподілені бази даних і знань, інженерія знань, системи автоматизованого проектування (AutoCAD, ArchiCAD, AllPlan, Robobat та ін.), розробка та оптимізація будівельних кошторисів, автоматизовані системи управління фінансами, автоматизовані системи фінансової звітності та аудиту, управління інвестиційно-будівельними проектами.

Наші випускники працюють у провідних європейських і вітчизняних компаніях серед яких: «GlobalLogic», «Computer-Logic Group», «Devart», «Wargaming», «WamiSoftware», «Art3style», «WinKAS».

 

Після закінчення університету студенти отримують диплом міжнародного зразка.

Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком. Гуртожиток розташований в 2-х зупинках метро або 30 хвилинах пішки від університету.