Меню Закрити

Шановні абітурієнти!

Ось і пролунав останній шкільний дзвоник. 

 Тепер школа і вчителі будуть згадуватися тільки як чудове і безтурботне дитинство.

 

А що ж попереду? 

Попереду серйозна задача – дуже важливий вибір майбутньої професії.

Від сьогоднішнього вибору залежить не тільки успіх, визнання, благополуччя, а в цілому щасливе майбутнє.

   Сьогодення, що нас оточує, дуже швидко змінюється і розвивається.  Незмінною залишається висока конкуренція на ринку праці. Але дослідники ринків праці і авторитетні фахівці з Human Resource впевнено стверджують, що зберігається та поширюється тенденція дефіциту висококваліфікованих кадрів у сфері комп’ютерних та інформаційних технологій (IT).

Активно будуть розвиватися  мобільні рішення (розробка / тестування / автоматизація). Проте точно можна сказати, що знання основ об’єктно-орієнтованого програмування та англійської мови залишиться основною вимогою до вступу в професію, пов’язану з інформаційними технологіями.  Найбільшим попитом серед IT-професіоналів користуватимуться програмісти, а також спеціалісти  з тестування і контролю якості програмного забезпечення.

Отже, програмісти, фахівці служби технічної підтримки, системні адміністратори корпоративних мереж, бізнес-аналітики, менеджери проектів – ці та інші напрями професійної ІТ-діяльності створюватимуть коло найбільш високооплачуваних професій у середньо- та довгостроковій перспективі.

Якщо Ви готові вчитися, і Вас цікавить захоплюючий світ ІТ — тоді наша кафедра чекає саме на ВАС!

Кафедра «Економічної кібернетики та інформаційних технологій» здійснює підготовку фахівців за  спеціальностями: