Меню Закрити

Якщо Ви активна і цілеспрямована людина, якщо Ви бажаєте бути впевненим у своєму майбутньому – ми допоможемо Вам стати успішним професіоналом.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Кафедра готує фахівців в області економіки, інформаційних технологій, підприємництва, біржової торгівлі і трейдинга. Випускники спеціальності володіють навиками створення і ведення бізнесу в умовах ринкових відносин і багатопрофільної економіки.

Підприємствам на даний час потрібні молоді спеціалісти, які не лише отримали знання згідно вузьких рамок своєї спеціальності, а й ті, хто отримав цілий спектр ділових та професійних навичок.  Тому, основною конкурентною перевагою спеціальності є вивчення напрямків і специфіки використання сучасних інформаційних технологій в процесі здійснення біржових операцій, формування практичних навичок роботи з об’єктами інтелектуальної власності, що забезпечує ефективну професійну діяльність в різних сферах економіки без додаткового навчання і перепідготовки.

МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ

Фахівець у галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – це управлінець нового покоління, здатний ефективно працювати в органах державного управління, інвестиційно-консалтингових фірмах, на промислових і комерційних підприємствах і організаціях різних форм власності, провідних українських і зарубіжних компаніях, або успішно започаткувати власну справу.

Після набуття теоретичних знань і практичних навичок випускник спеціальності може працювати керівником малого підприємства у сфері консалтингової, страхової, банківської  та рекламної  діяльності.

Серед можливих первинних посад магістра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – професіонал з біржових операцій, торгівельний брокер, аукціоніст тощо.

Наші випускники працюють у багатьох провідних європейських і вітчизняних компаніях серед яких: «GlobalLogic», «Computer- Logic Group»,
«ПриватБанк»,
 «Credit Suisse (Польша)», Харківська обласна адміністрація, Харківська міська адміністрація, «ЗАТ 
Жилстрой-1», ОДО «Жилстрой-2» та ін.

На кафедрі ЕКІТ реалізовано індивідуальний підхід до навчання, тому студенти з будь-яким початковим рівнем підготовки під керівництвом висококваліфікованих викладачів досягають значних результатів.

Після закінчення університету студенти отримують диплом міжнародного зразка.

Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком. Гуртожиток розташований в 2-х зупинках метро або 30 хвилинах пішки від університету.