Меню Закрити

Колектив кафедри ЕКІТ протягом  останніх років займає перші місця в рейтингу кафедр університету. 58% викладачів є авторами та співавторами учбових посібників з грифом МОН України.

Викладачі та студенти кафедри приймають участь в різних методичних та наукових конкурсах Харківського регіону, де займають призові місця. Так, Солодовник Г.В. отримала диплом переможця обласного конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини – 2006»; Чуб О.І. – отримала дипломи переможця міського конкурсу «Молода людина року – 2009» та «Молода людина року – 2010» в номінації «Молодіжний лідер». Леуненко О.В. та Бєлікова Т.В. – отримали диплом переможця міського конкурсу «Молода сім’я року – 2009». У 2010 році доц. Старкова О.В. стала стипендіатом Кабінету Міністрів України для молодих вчених за цикл праць з інформаційного забезпечення управління проектами ремонтно-відновлювальних робіт на мережах водовідведення.

Завідувач кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій, доктор фіз.-мат. наук., професор Новожилова М.В. пройшла конкурсний відбір Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо стажування науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2012 році згідно бюджетної програми 2201250 на стажування в Університеті м. Болонья, факультет електроніки, інформатики та системних наук, м. Болонья, Італія. (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України   № 755 від 27.06.2012 р. «Щодо направлення на навчання та стажування у провідні закордонні вищі навчальні заклади»).