Меню Закрити

На кафедрі працюють два навчально-методичні кабінети, які укомплектовані навчальною, науковою, методичною, довідковою і нормативно-законодавчою літературою, що використовується головним чином у курсовому і дипломному проектуванні.

Кафедра має дві лекційні аудиторії, обладнані сучасними мультимедійними пристроями. Крім того, кафедра має чотири власні комп‘ютерні класи,  на усіх комп’ютерах кафедри встановлене ліцензійне програмне забезпечення, отримане за договорами з провідними світовими розробниками. Кафедра є учасником програми співробітництва Microsoft Developer Network Academic Alliance (MSDN AA), що дає право використовувати найсучасніше програмне забезпечення Microsoft у навчальному процесі, а також безкоштовно забезпечувати цим програмним забезпеченням домашні комп’ютери усіх студентів спеціальності. Крім того кафедра успішно співпрацює з такими відомими розробниками програмного забезпечення, як ЗАО «Нанософт», Bricsys, GRAPHISOFT, 1С, Computer Logic Group, Nemetschek та багатьма іншими.

Можливість доступу викладачів і студентів до Інтернету як джерела інформації забезпечена наявністю в університеті виділеного каналу зв’язку та підключенням до супутникової системи.  Крім того, кафедра має власний сервер та власну мережу, яка використовується для потреб кафедри.