Меню Закрити

Співробітництво з європейськими фірмами.

REHAU (Німеччина).

Протягом 2005-2011 навчальних років започатковано і продовжується плідне співробітництво з Українським представництвом (м. Київ), (регіональне представництво – м. Дніпропетровськ) німецької фірми REHAU (РЕХАУ) на основі договору про співробітництво.

Фірма REHAU є світовим лідером в галузі будівництва, автомобілебудування та індустрії.

Головний офіс ТОВ «РЕХАУ» у Києві: Київ / смт. Чабани, вул. Машинобудівників, 1.

На базі кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій було проведено більше 10 навчальних семінарів для викладачів кафедри та університету за технологіями проектування світлопрозорих систем, внутрішніх інженерних мереж, програмного забезпечення.

Фірма передала ліцензійні копії свого програмного продукту для використання у навчальному процесі при викладанні навчальних дисциплін студентам санітарно-технічного факультету.

Крім того, фірма РЕХАУ передала кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій мультимедійне обладнання, яке інтенсивно використовується в навчальному процесі.

У 2007 році за допомогою фірми РЕХАУ було реалізовано проект по створенню нової лабораторії для кафедри теплогазопостачання, вентиляції та використання ТВЕР. Для реалізації даного проекту фірма РЕХАУ долучила кілька фірм – своїх партнерів у м. Харкові.

РОБОБАТ (Польща).

Продовжується співробітництво з фірмою РОБОБАТ (Польща) – відомим розробником програмного забезпечення. Українським представництвом цієї фірми (м. Одеса) передано ліцензійні копії свого програмного продукту для використання у навчальному процесі. На базі кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій проводяться навчальні семінари з програмного забезпечення проектування у будівництві.

Nemetschek AG в СНГ Allbau Software GmbH (Берлін).

З 2009 року кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій тісно співпрацює з компанією Nemetschek AG в СНГ Allbau Software GmbH (Берлін).

В 2011 році компанія Allbau Software GmbH надали кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій безкоштовний програмний продукт Allplan для навчання студентів різних спеціальностей.

Міжнародна співпраця в галузі освіти та науки

Кафедра ЕКІТ постійно працює над розширенням сфери міжнародного співробітництва. На цей час кафедра підтримує міжнародні зв’язки з такими установами як:

  • Центрально-Європейський університет (м. Будапешт, Угорщина),
  • Військова академія, (м. Варшава, Польща),
  • Дрезденський технічний університет (м. Дрезден, Німеччина).

Співробітництво здійснюється шляхом виконання спільних угод, участі в роботі конференцій та семінарів, стажування та обміну інформацією.