Меню Закрити

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Відповідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 30 березня 2018 р. № 307 одним із базових ВНЗ для проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування в Харківській області призначено наш університет.

Вже дев’ятий рік поспіль кафедрою комп’ютерних наук та інформаційних технологій проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що є також 1/8 фіналу студентської першості світу з програмування. Регламент олімпіади визначався регламентом студентської першості світу з програмування.

ХНУБА приймало студентів ВНЗ, коледжів, технікумів. Серед гостей були команди з Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій, Харківського радіотехнічного технікуму, Харківського комп’ютерно-патентного коледжу, Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу НТУ “ХПІ”, Української інженерно-педагогічної академії.

В олімпіаді приймало участь 22 команди, серед яких п’ять команд було сформовано зі студентів третього, четвертого та п’ятого років навчання спеціальності 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» Харківського національного університету будівництва та архітектури.

Захід проводився на базі обчислювального центру університету та лабораторій кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Олімпіада проходила в діловій та дружній атмосфері. Кожна з команд-учасників наполегливо йшла до перемоги. Студенти намагалися працювати у команді та реалізувати той інтелектуальний потенціал, який був закладений під час вивчення відповідних дисциплін.

Опівдні учасники, тренера команд та організатори олімпіади мали змогу поповнити сили солодощами та поспілкуватися за чашкою чаю або кави.

Учасники олімпіади та тренера команд отримали пам’ятні подарунки від фірми EPAM, а також сертифікати учасників та переможців.

Організатори олімпіади висловлюють щиру подяку начальнику обчислювального центра Литвиненку Євгену Миколайовичу за надання технічної бази та голові профкому студентів та аспірантів Плахотнікову Кирилу Валерійовичу за організацію солодкого столу.

Окрема подяка нашим активістам – студентам першого, другого та п’ятого року навчання, які взяли участь в організації та проведенні олімпіади.

Будь ласка, слідкуйте за нами та лайкайте:
fb-share-icon

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.