Меню Закрити

Університет м. Болонья. Італія

Завідувач кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій, доктор фіз.-мат. наук., професор Новожилова М.В. пройшла конкурсний відбір Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо стажування науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2012 році згідно бюджетної програми 2201250 на стажування в Університеті м. Болонья, факультет електроніки, інформатики та системних наук, м. Болонья, Італія.

(Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України   № 755 від 27.06.2012 р. «Щодо направлення на навчання та стажування у провідні закордонні вищі навчальні заклади»).

В рамках стажування, що відбулось у період з жовтня 2012 по січень 2013, Новожилова М.В. представила результати своїх наукових досліджень на науковому семінарі факультету електроніки, інформатики та системних наук Університету м. Болонья.

Підписано двосторонню угоду щодо співробітництва в науковій та освітній галузях між Університетом м. Болонья та Харківським національним університетом будівництва та архітектури.

Крім того, кафедрою економічної кібернетики та інформаційних технологій ХНУБА у поточному навчальному році проведено роботу щодо встановлення наукових зв’язків між Харківським національним університетом будівництва та архітектури та Університетом імені Крістіана Альбрехта,  м. Кіль, Німеччина.

Досягнуто домовленість про підписання двосторонньої угоди про співробітництво в науковій та освітній галузях між Університетом імені Крістіана Альбрехта, м. Кіль, Німеччина та Харківським національним університетом будівництва та архітектури.