Меню Закрити

1 березня 2016 року в рамках проведення профорієнтаційної роботи викладачі кафедри відвідали Харківський радіотехнічний технікум

Метою зустрічі зі студентами технікуму було надання інформації про можливість продовження навчання на кафедрі Економічної кібернетики та інформаційних технологій за спеціальністю «Комп’ютерні науки» за рівнями бакалавр, магістр.

Під час зустрічі зі студентами технікуму, які в цьому році отримують диплом молодшого спеціаліста, доцент кафедри Дмитро Олександрович Бондаренко та доцент кафедри Олексій Володимирович Леуненко надали інформацію щодо проведення вступної кампанії у 2016 р. Важливою перевагою саме кафедри Економічної кібернетики та інформаційних технологій є: можливість вступу на другий або третій курс за бюджетною та контрактною формою навчання.

 

Крім того, ті студенти, які беруть учать у олімпіадах, що проводить кафедра Економічної кібернетики та інформаційних технологій, отримують пріоритет при зарахуванні на навчання.

 

Студенти, що навчаються у Харківському радіотехнічному технікумі за спеціальностями «Розробка програмного забезпечення» та «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»  виявили бажання сформувати команди і прийняти участь у першому турі Всеукраїнської (Всесвітньої) олімпіади з програмування, який проводитиметься у квітні 2016 року у Харківському національному університеті будівництва та архітектури на кафедрі Економічної кібернетики та інформаційних технологій.

 

Кафедра  Економічної кібернетики та інформаційних технологій запрошує відвідати День відкритих дверей, який відбудеться 10 квітня 2016 р. о 10.00 за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 40.

Будь ласка, слідкуйте за нами та лайкайте:
fb-share-icon

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

six − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.