Меню Закрити

30 жовтня відбувся семінар “Архітектура SQL Server”

30 жовтня 2019 року на базі кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУБА відбувся семінар на тему “Архітектура SQL Server”. Семінар проводив колишній випускник кафедри, ще за спеціальністю “Економічна кібернетика”, Сергій Сироватченко. Сергій пройшов шлях від початківця (junior) до провідного фахівця з розробки баз даних (senior DB Developer) та працює одразу в декількох провідних IT-компаніях CloudWorks та EPAM Systems.

Незважаючи на те, що семінар проходив у вечірній час вже після закінчення аудиторних занять, подія зібрала велику кількість зацікавлених студентів. Аудиторія 612 кафедри КНІТ ХНУБА була заповнена повністю.

Семінар проходив в режимі вільного спілкування. Сергій поділився власним досвідом, наводив багато цікавих прикладів з реальних проектів. Студенти задавали питання за темою доповіді та жваво обговорювали отриману інформацію.

За результатами семінару найактивніші студенти, що задавали найбільше цікавих питань, отримала сувеніри. Найактивніша з них, студентка групи КН-60 Анастасія Осетинська, отримала безкоштовно білет-запрошення на ІТ-конференцію “Google Developers Groupe DevFest Kharkiv 2019”, що відбудеться 23 листопада 2019 р.

Для тих, хто зацікавився розробкою баз даних, зокрема SQL Server, Сергій порекомендував ознайомитися з провідною літературою за темою. Особливу увагу рекомендовано приділити книзі Ицик Бен-Ган «Microsoft SQL Server 2012. Основы T-SQL». З більш повним переліком рекомендованої літератури можна ознайомитися в статті Сергія на сайті https://dou.ua/

Будь ласка, слідкуйте за нами та лайкайте:
fb-share-icon

1 Коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.